kasutajanimi   parool

 
  unustasid parooli? registreeru   
 
   
 

   

 
   


1602 A.D. « game « gidb

 
strategy   
1602 A.D.
     
 
keskmine hinne
4.33
Hindamiseks logi sisse

 

 

EVERYONE
www.esrb.org

Infogrames Entertainment | Infogrames

Tegemist on 2000 aastal välja tulud strateegiamänguga "ANNO 1602". Tegevus toimub koloniaalajastul, kui mitmed riigid hakkasid oma piire laiendama kolooniate abil. Sina oled üks neist vapratest meestest/naistest, kes läheb sellele riskantsele reisile. Alguses on sul vaid laev, mis on täidetud mõne vajaliku materjaliga- puu, toit, metall.

Sa pead valima sobiva koha ja rajama sinna linna. Peamine eesmärk ongi linna ehitamine ja kaubandus teiste riikidega. Esialgu on võimalik eitada ainult väheseid ehitisi, kuid mida edasi seda uuemaid ja vajalikumaid ehitisi saab ehitada. Sa saad hakata ehitama uusi ehitisi, kui su linnas on teatud arv elanikke või vajalikke materjale. Näiteks saad sa ehitada haigla alles siis, kui su linnas elab 50 elanikku(linlast). Elanikke saab arengutaseme järgi jaotada viieks: pioneerid, asunikud, linlased, kaupmehed ja aristokraadid. Et arendada maju, kus elavad linnaelanikud, pead su linnas olema teatud materjale või ehitisi- alkohol, tubakas, kool, teater, ülikool. Loomul isikult maksab ehitiste ehitamine raha, sul on vaja ka teatud materjale-puud, kivi, rauda. Ise saab toota väga mitmeid materjale, mis on linna arenguks vajalikud. Et saada toitu, saad sa ehitada pagaritöökoja, mis omakorda nõuab tuuleveskit ja viljapõldu. Enamus protsesse on omavahel tihedalt seotud. Ãœhe materjali tootmiseks on vaja mitut ehitist, kus toimuvad erinevad protsessid. Loomulikult ei saa sa alati ehitada seda, mida sa tahad. Näiteks puuvilla ja kakaod saab kasvatada ainult troopilises piirkonnas, mujal see ei kasva.

Mängu alguses tuleb sul lihtsalt omale sobiv maa valida. Erinevalt mängust Age of Empires, on mitmed maavarad ammenduvad, näiteks kuld ja rauamaak. See teebki võibolla mängu nii huvitavaks, et see on reaalsem, kui mitmed teised strateegiamängud. Sa pead oma linna võimalikult korralikult ehitama, sest kõik maksab raha ja vajab materjale. Raha saab teenida kaupade müümisega, saab tõsta ja langetada hindu, vastavalt nõudmisele

 
PC 31.01 2000

 

 
  1  
 • Hulgalliselt pikki ja põnevaid leveleid
 • Pead ehitama baasi ja alistama vastase et võite "scenerio"
 • Mäng on hea sisuga
 
vaata ka
 • Anno seeriad
   
 • Warcraft III: Reign of Chaos
 • Warcraft III: The Frozen Throne
 • 1410: Teutoonide Viimane Rünnak
 • Age of Empires
 • Anno 1404
 • foorumist leitud

  ei leidnud foorumist seotud teemasid

  kommentaarid
  » mängu kommentaarid (5)
   
  ametlik lehekülg
  demo
  - PC # 1
   
   
  NÕuded arvutile  
  Windows 9x,ME,2000,XP 
  miinimum 
  Protsessor 100 Mhz
  RAM 16 MB
  Videomälu 2 MB
  Vaba kõvaketast 120 MB
  soovitatav 
  Protsessor 166 Mhz
  RAM 32 MB
  lisainfo  
  Direct X (vanem)
  mäng on 1 CD-l

  viited  

  googelda

  tutvustusest 
  lisatud baasi 13.04.04
  vaadatud 7843 korda
  - keskmiselt 1.51 korda päevas

  lisas kric51

  tagasiside 
    TOP