kasutajanimi   parool

 
  unustasid parooli? registreeru   
 
   
 

   

 
   


Tony Hawk´s Pro Skater 3 « game « gidb

 
Sport - Skateboarding   
Tony Hawk´s Pro Skater 3
     
 
keskmine hinne
4.06
Hindamiseks logi sisse

 

 

TEEN
www.esrb.org

Neversoft Entertainment | Activision

Kui keegi tahab mängida mingit eriti vinget mängu, siis selleks on kindlasti Tony Hawk's Pro Skater 3. Alguses valid endale rula sõitja, neid on palju erinevaid ja kõik sõitjad on olemas või teed endale ise sõitja näiteks enda, aga kui oled mängu läbi teinud saad uue sõitja näiteks officer dick. Sala mehi on seal palju: Doom guy, jedi knight või lennujaama pileti müüa. Lennu jaama pileti müüa on eriti lahe kui temaga näiteks mingit grabi võib näha tema ... seda uuri juba ise järgi.

Ok valid endale sõitja näiteks Tony Hawk. Sa võid tal riideid vahetada, prillid ette panna, jalatseid vahetada, mütsi pähe panna ja teab mis veel. Rulal võid sa ratta värvi muuta või Gripi (rula laua peal olev paber) ära vahetada. Hiljem võid sa ka rula laua ära vahetada, aga ainult siis kui oled toonud endale mingist tasemest uue decki (rula laud) need peaks kuskil kohas keerlema ja neid saab igast tasemest. Mängu teeb huvitavamaks ka see, kui mängid hiljem teise sõitjaga on deckid teiste kohtade peal ja ka statid. State saab igast tasemest täpselt viis. Neid saad lisada enda oskustesse - näiteks kogud endale kolm stati ja aeg saab otsa, peaks sul tulema üks tabel siis saad lisad kas manualile või ollie või midagi muud hiljem on sinu sõitjal see parem millele oled lisanud ühe või mitu stati. Statid näevad välja punakas-orant?id ja seal peal on kirjas midagi aga ma ei mäleta mis ja nad keerlevad.

Igast tasemest saad korjata kas sõna SKATE tähed asetsevad tasemes laiali. Kogu need kokku ja saad kokku sõna SKATE. Igas tasemes pead ka fotograafile näitama ühe triki. Näiteks esimeses tasemes pead ära libistama TC's rail teises tasemes jälle over the blade ja nii edasi igas tasemes. Veel igas taseme on üks ülesanne. Pead kas mingeid trikke näitama või mingite asjade peal libistama ja pead tegema muudki. Mängus on olemas ka võistlused, kus pead tulema vähemalt kolmandaks, et pääseda järgmissese tasemesse. Võistlusi on kolm ja kõik kohad, kus võistlused toimuvad on päriselt olemas. Mängu teeb huvitavaks see et kui teed mängu täitsa läbi kõik tasemed 100%, saad selle mehe video, kellega sõidad. Muidugi saab ka videosid vaadata muul võimalusel, aga nii pole huvitav. Mängu teeb täitsa lahetaks sõitjate liigutused. Näideks hardflipi ajal on jalad nagu päriselt. Veel hääled on pagana head ja eriti head on muusika lood ning videod on kah päris head.

Igatahes mäng on liiga hea, et mitte mängida. Kui mäng üle viskab, saab veel mängida pre parke ehk sõitjate enda poolt valmistatud tasemed ja saab ise kah tasemeid teha. Nii et kui proovi hakkab see sulle kindlasti meeldima osad minu sõbrad on proovinud ja proovivad siiani.

 
PC 28.03 2002
PlayStation I 29.10 2001
PlayStation II 28.10 2001
xBox 28.03 2002
GameCube 13.11 2001
GameBoyAdvanced 04.03 2002

 

 
  1  
 
vaata ka
 • Tony Hawk's seeriad
   
 • Tony Hawk's Pro Skater 4
 • Tony Hawk's Underground
 • Tony Hawk's Underground 2
 • Tony Hawk's American Wasteland
 • Ski Racing 2006
 • Tony Hawk’s Project 8
 • Tony Hawk's Downhill Jam
 • foorumist leitud

  ei leidnud foorumist seotud teemasid

  kommentaarid
  » mängu kommentaarid (12)
   
  ametlik lehekülg
   
   
  NÕuded arvutile  
   
  miinimum 
  Protsessor 500 MHZ
  RAM 64 MB
  Videomälu 16 MB
  Vaba kõvaketast 850 MB
  lisainfo  
  Vajalik 3d video kaard
  mäng on 1 CD-l

  viited  

  googelda

  tutvustusest 
  lisatud baasi 09.04.04
  vaadatud 5517 korda
  - keskmiselt 1.06 korda päevas

  lisas carlos3

  tagasiside 
    TOP