kasutajanimi   parool

 
  unustasid parooli? registreeru   
 
   
 

   

 
   


Act of War: Gold Edition « game « gidb

 
Real-Time Strategy   
Act of War: Gold Edition
     
 
keskmine hinne
3.67
Hindamiseks logi sisse

 

 

TEEN
www.esrb.org

Eugen Systems | Atari

Act of War: Gold Edition sisaldab endas Act of War: Direct Action ja tema lisapaketti Act of War: High Treason.

Act of War: Direct Action

Maailm on muutunud. Kripeldav energia kriis on tõstnud gaasi hinna 7$ galloni kohta ja on saatnud Ameerika majanduse hirmutavasse pöörisesse. Terroristid kasutavad seda soodsat ebapüsivat olukorda ära ja hirmutavad rahvast regulaarselt ilma ette hoiatamata. Radioaktiivne sade on mõjunud laastavalt. Ameerika ja maailm kogeb ennenägematuid korrarikkumiseid. Act of War Direct Action on reaalaja strateegia, mis annab mängijatele kogemuse, mis tunne on olla keset terroriste, kes pidevalt vallutavad maailmade linnu. Mängija asub äsja loodud anti-terror sõjaväe meeskonna Talon Task Force Komandöriks, kus ta peab värbama mehi, arendama tehnoloogiaid, haldama piiratuid resursse ja juhtima oma vägesid kavalalt ja halastamatult vastu terroristide võrgustikku.

Act of War: High Treason

Ãœks õhtu enne USA presidendi valimisi toimub uus terrori rünnak kõige hirmsamal moel – rünnatakse mõlemaid kandidaate, mõrvatakse praegune president. Ameeriklased on segaduses ja algab kaos, ainult üks mees suudab päästa oma rahvuse kelleks on major Jason Richter ja tema rühm „Task Force Talon”

Act of War: High Treason on esimene lisapakett mängule Act of War: Direct Action. Lisapaketis on oluliselt muudetud mängu graafika tehnoloogiat ja on lisatud palju uusi asju nagu näiteks palgasõdurid, uued üksused, uus täiustatud kontrollimise süsteem, ümbertöötatud õhusõidukid ja suurtükivägi ning täiesti uus sõjakäik mis toimub reaalses maailmas koos uute kaartidega.

 
PC 28.09 2007

 

 
     
  
 
vaata ka
 • Act of War Direct Action
 • Act of War: High Treason
 • foorumist leitud

  ei leidnud foorumist seotud teemasid

  kommentaarid
  » mängu kommentaarid (0)
   
  ametlik lehekülg
   
   
  NÕuded arvutile  
   
  lisainfo  

  viited  

  googelda

  tutvustusest 
  lisatud baasi 09.09.08
  vaadatud 2893 korda
  - keskmiselt 0.81 korda päevas

  lisas P6der

  tagasiside 
    TOP