kasutajanimi   parool

 
  unustasid parooli? registreeru   
 
   
 

   

 
   


Guild Wars: Eye of the North « game « gidb

 
Role - Playing   
Guild Wars: Eye of the North
     
 
keskmine hinne
4.00
Hindamiseks logi sisse

 

 

ArenaNet | NCsoft in English

Guild Wars: Eye of the North on esimene Guild Wars laiendus, mis on loodud spetsiaalselt level 20 tegelaste jaoks.

Naase esimesest Guild Wars mängust tuntud Tyria mandrile, kus vanad sõbrad ootavad sind. Maksa võlad, uuri, mis vahepeal on toimunud… kuid selline rahu ei jää kauaks kestma. Maapind puruneb ning Tyria elanikud kohtuvad uue rassiga, kellel on ainult üks eesmärk – hävitada.

Seikle peidetus koobastes ja käikudes, mis ulatuvad sügavale maapinna sisse. Avasta 18 mitme-tasemelist katakombi, mis on täidetud lõksude, salajaste teede, aarete, mõistatuste, ohtlike vaenlaste ning võimsate monstrumitega.

mängu Guild Wars lisapakk

 
PC 28.08 2007

 

 
  1  
  • Pärand—Sinu saavutused, trofeed, auastmed eelnevatest Guild Wars mängudest ei vaju unustusse. Eye of the North toob endaga kaasa saavutuste kambri, kus kõik sinu suurimad võidud on talletatud, et sinu järglased (tulevased tegelased mängus Guild Wars 2) saaks neist imetleda ning kasutada.
  • 10 uut kangelast—Suur valik erinevaid kangelasi (nende seas nii uusi kui vanu Guild Wars tegelasi – barbar Norn, maagiline Asura ning ka müned üllatused).
  • 150 uut oskust—Tutvu võimalustega, mida üheski eelnevad Guild Wars seerias pole olnud. Näiteks „Deldrimori valgus”, mis suudab üheaegselt leida peidetud objekte ning põhjustada kahju sinu vaenlastele.
  • 40 uut turvist—Kombineeri võimsaid ning haruldasi varustuse tükke ning tõesta, et just sina oled üks nendest võimsatest kangelastest, keda põhjamaa vajab.
 
vaata ka
ei ole lisatud viiteid
foorumist leitud

ei leidnud foorumist seotud teemasid

kommentaarid
» mängu kommentaarid (0)
 
ametlik lehekülg
treiler
 
 
NÕuded arvutile  
 
lisainfo  

viited  

googelda

tutvustusest 
lisatud baasi 29.08.07
vaadatud 2863 korda
- keskmiselt 0.72 korda päevas

lisas P6der

tagasiside 
  TOP