Twisted Metal: Head-On: Extra Twisted

Moderaatorid: unknownx, P6der

Twisted Metal: Head-On: Extra Twisted

PostitusPostitas gidb » Reede Apr 25, 2008 10:53 pm

gidb
Digitala
Digitala

PostitusPostitas Conflict » Reede Apr 25, 2008 11:54 pm

Aastaid olen oodanud uut Twisted Metali mängu ning kui eelmisel aastal lõpuks ometi tuli uudis, et PlayStation 2-le on uus TM mäng arendamisel, siis loomulikult olin ma ülimalt rahul.

Nii et loomulikult ma siis hiljuti ka endale soetasin Extra Twistedi. Ja ma armastan igat osa sellest, ütleks isegi, et see on mu lemmik Twisted Metali mäng üldse.

Selles mängus on lihtsalt äärmiselt palju uut ja huvitavat, mis peaks igale mängijale pikemaks ajaks tegevust pakkuma, eriti veel kui sõbraga mängida!
Conflict
Moderaator
Moderaator

PostitusPostitas mihkel » Pühapäev Apr 27, 2008 11:05 pm

Twisted Metal on alati tore olnud. Playstation 1 mängud on kõik proovitud ja teine osa seisab veel praegu kapis.
blacki ei oma aga sõbra pool olen rohkelt mänginud. 'head on: extra twisted' tundub magus küll ja kui aega leian siis selle ka soetan.
mihkel
Gamer
Gamer

PostitusPostitas Conflict » Neljapäev Mai 15, 2008 6:34 pm

Tundub, et TM: Head-On on järjekordne näide sellest, kuidas Euroopa mänguturg jääb paljust ilma. Tõsi see on, et Twisted Metali seerial pole kunagi Euroopas olnud sellist fännidehulka nagu Ameerikas, kuid siiski ei tohiks see olla mingi põhjus, miks mitte mängu Euroopasse üle tuua. Head-On: Extra Twisted müüb Ameerikas praegu vägagi hästi (vaatamata PS2 hilisele elueale) ning kuigi Euroopas poleks ehk tulud nii suured, siis mingit loogilist põhjust pole, miks mäng ka meie turule ei peaks jõudma.

Loodame parimat!
Conflict
Moderaator
Moderaator

Mine Mängude kommentaarid

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline