Nfs Undercover graafika

Probleemid seoses mängudega! Oled kuskil mängus kinni? Küsi abi!

Moderaatorid: olxter, timo6151

Nfs Undercover graafika

PostitusPostitas Unknown » Laupäev Veebr 28, 2009 8:23 pm

Sain sõbra käest NFS:UC plaadi andis cracki ka kaasa et ta saaks kohe plaadi tagasi võtta(ma tean et crack on seotud piraatlusega aga mõnedele on lihtsalt crack vajalik).Lasin cracki peale hakkasin mängima ja millegi pärast on autod nagu põhimõtteliselt kaetud kroomisisse vahet ka pole kui on Matte värv :( .Proovin uut patchi ka lasta ei saa sest ShaderLibary.bin on vale(kas keegi saaks saada originaalfaili)Leidsin netist üles paul.dll ja Nfs.exe originaali.Küsimus on selles,kas autod peavad olemagi ilge kroomiga või on see cracki viga(nfs.exe või paul.dll)?
Kasutaja avatar
Unknown
rookie
rookie

Re: Nfs Undercover graafika

PostitusPostitas unknownx » Pühapäev Mär 01, 2009 7:33 pm

Cracki ja piraatluse teema on olnud väga suure huviorbiidi all. Alguses oli igasugune jutt piraatlusest vale ja kustutati, kuid enam mitte, aga igasugune jutt kus on kirjas, kust ma saan tõmmata seda cracki vöi kas keegi saab saata öiget cracki on keelatud.

Vastus su küsimusele: viga vöib olla nii crackis kui ka mängus. Erinevad nö "organisatsioonid" crackivad arvutimänge ja möni keerab mängu tuksi ning sikutab selle ikkagi internetti ülesse ja/vöi laseb välja vigase cracki. Aidata mina ega keegi teine siin foorumis kahjuks rohkem ei saa, kui et osta endale originaal mäng vöi laenuta söbralt.
Kasutaja avatar
unknownx
Üldmoderaator
Üldmoderaator

Mine Mängude probleemid

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline